Ogłoszenia

X NIEDZIELA ZWYKŁA – ROK B

09.06.2024 r.

 

1. W minionym tygodniu zakończyła się oktawa Bożego Ciała. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało i na zakończenie oktawy. Bóg zapłać także całej asyście za uwielbienie Chrystusa w Eucharystii.

 

2. W czwartek 13-y dzień miesiąca. Nabożeństwo fatimskie o godz. 19.oo. Prosimy o przyniesienie świec na procesję z figurą Matki Bożej. W czwartek nabożeństwo do Serca Pana Jezusa włączamy w czuwanie fatimskie o godz. 19.oo.

 

3. Składamy serdeczne Bóg zapłać za składane dziś ofiary na sprawy gospodarcze naszej Parafii. W minionym tygodniu na sprawy inwestycyjne złożono ofiary na kwotę 500,- zł. Bóg zapłać.

 

4. We wtorek o godz. 7.3o wyjazd do Świnic Warckich dla dzieci, które w tym roku były u pierwszej Komunii św.

 

5. Dzieci, które zbierały naklejki związane z obecnością na niedzielnych Mszach św. prosimy o przyniesienie książeczek w następną niedzielę.

 

6. W tym tygodniu w liturgii pogrzebowej pożegnaliśmy zmarłego: Wiktora Zwierzykowskiego. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a zmarłego polecajmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…

 

7. Przed kościołem można nabyć kolejny numer tygodnika „Idziemy”.

 

8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości rodzinne i osobiste składamy najlepsze życzenia Bożych darów i opieki Niepokalanej Matki. Na cały tydzień życzymy realizacji swego powołania w rodzinie i w pracy. Na spotkanie z Chrystusem przychodzącym do nas w drugim człowieku – Szczęść Boże.